TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

Tanie TAXI osobowe Zgoń - Przewóz osób - Wynajem taksówek

TAXI 30 Zgoń to przedsiębiorstwo, w jakim najbardziej istotny jest klient. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę oraz zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że decydując się na skorzystanie z usług firmy przewozowej, oczekują Państwo pomiędzy innymi na kompetentną obsługę i transport w wygodnych warunkach. My to wszystko zapewniamy!

Nasze przedsiębiorstwo oferuje usługi na m.in. na terenie miasta Zgoń a także w okolicach tego miasta. Żeby skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić. Dołożymy wszelkich starań, by przybyć pod wskazany adres jak najprędzej. Co więcej oferujemy również możliwość zamówienia taksówki pod wskazany adres na konkretną godzinę.

Naszym kontrahentom oferujemy przydatną oraz szybką podróż taryfami o standardzie klasycznym bądź ekonomicznym. Wszystkie taksówki, jakimi dysponujemy są utrzymane w unikalnej czystości. Gwarantujemy również, że kierowcy z nami kooperujący posiadają wszystkie niezbędne do przewozu osób licencje. Dbamy też o komfort naszych pracowników, ponieważ wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zapewni Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy zarówno na mniejszych, jak oraz pokaźniejszych dystansach. Oferujemy naszym kontrahentom korzystanie z usług taksówkarskich w konkurencyjnych, niskich cenach. Do tego zapewniamy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, lecz także kartą płatniczą. W taki sposób pragniemy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Przedsiębiorstwo TAXI 30 Zgoń dedykuje własne usługi również prywatnym, jak i firmom. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszej klarownej propozycji oraz do kontaktu w wypadku wystąpienia jakichkolwiek niepewności.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.