TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

Tanie TAXI osobowe Katowice - Przewóz osób - Wynajem taksówek

TAXI 30 to business, w jakim najbardziej ważny jest partner. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa komfort oraz satysfakcję. Zdajemy sobie sprawę z tego, że decydując się na skorzystanie z usług firmy przewozowej, wyczekują Państwo między innymi na kompetentną obsługę i transport w komfortowych warunkach. My to wszystko gwarantujemy! Stworzona przez nas firma działa m.in. w okolicach miasta Katowice

By skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce jak najszybciej. Na domiar tego oferujemy też możliwość zamówienia taksówki pod wskazany adres na konkretną godzinę. Wszystkie samochody, jakimi jeździmy są utrzymane w idealnym stanie technicznym. Gwarantujemy również, że kierowcy z nami współpracujący posiadają wszelkie wymagane do przewozu osób licencje. Dbamy też o komfort naszych pracowników, bowiem wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak i większych dystansach.

Proponujemy Państwu użytkowanie z usług przewozowych w istotnie małych, interesujących cenach. Prócz tego gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, jednakowoż też kartą płatniczą. W taki sposób pragniemy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Firma TAXI 30 proponuje swoje usługi zarówno jednostkom prywatnym, jak i firmom. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami należącej do nas oferty oraz do kontaktu w razie pojawienia się dowolnych pytań.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.