TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

Tanie TAXI osobowe Gliwice - Przewóz osób - Wynajem taksówek

TAXI 30 Gliwice to biznes, w którym najważniejszy jest partner-klient. Priorytetem dla nas jest Państwa wygoda oraz zadowolenie - pełna satysfakcja. Zdajemy sobie sprawę z tego, że korzystając z usług firmy taksówkarskiej, liczą Państwo przede wszystkim na fachowość-profesjonalizm i podróż w dobrych-komfortowych warunkach. My to wszystko zapewniamy! Nasze przedsiębiorstwo zaświadcza usługi na m.in. na terenie miasta Gliwice i okolic.

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce możliwie jak najszybciej. Ponadto proponujemy również opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną przez Państwa porę.

Naszym partnerom zapewniamy komfortową oraz szybką podróż taryfami o standardzie klasycznym czy też ekonomicznym. Wszystkie taksówki, jakimi dysponujemy są utrzymane w unikalnej czystości. Zapewniamy też, że kierowcy z nami kooperujący mają wszelkie wymagane do przewozu osób licencje. Troszczymy się także o komfort naszych pracowników, albowiem wiemy, że tylko wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak oraz pokaźniejszych dystansach.

Proponujemy Państwu skorzystanie z naszych usług przewozowych w wyjątkowo niskich cenach. W dodatku gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, jakkolwiek także kartą płatniczą. W taki sposób chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Świadczymy swoje usługi zarówno jednostkom prywatnym, jak i firmom. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszej profesjonalnej propozycji i do kontaktu w wypadku wystąpienia dowolnych wątpliwości.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.