TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

Tanie TAXI osobowe Kobiór - Przewóz osób - Wynajem taksówek

TAXI 30 Kobiór to przedsiębiorstwo, w którym w największym stopniu znaczący jest konsument. Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa komfort oraz bezpieczeństwo. Zdajemy sobie kwestię z tego, że korzystając z profesjonalnych usług firmy taksówkarskiej, liczą Państwo przede wszystkim na profesjonalizm oraz podróż w trafnych warunkach. My to wszystko gwarantujemy!

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo dedykuje usługi na m.in. na terenie miasta Kobiór a także w okolicach tego miasta. By skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Dołożymy wszelkich starań, by przybyć pod wskazany adres jak najprędzej. Na dodatek oferujemy także opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną porę.

Naszym kontrahentom proponujemy praktyczną oraz prędką podróż taksówkami o standardzie klasycznym lub ekonomicznym. Wszystkie samochody, którymi jeździmy są utrzymane w idealnym stanie technicznym. Zapewniamy także, że kierowcy z nami współpracujący posiadają wszelkie wymagane do przewozu osób licencje. Dbamy także o komfort naszych pracobiorców, bo wiemy, że tylko wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy zarówno na mniejszych, jak oraz pokaźniejszych dystansach. Oferujemy stworzonym przez nas kontrahentom korzystanie z usług taksówkarskich w konkurencyjnych, niskich cenach. Poza tym zapewniamy możliwość opłaty za nasze usługi nie jedynie za pomocą gotówki, lecz także kartą płatniczą. W ten sposób chcemy wyjść naprzeciwko Państwa potrzebom.

Firma TAXI 30 Kobiór świadczy własne usługi również osobom prywatnym, jak i firmom. Zachęcamy do zaznajomienia się ze detalami naszej idealnej oferty oraz do kontaktu w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.