TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

Tanie TAXI osobowe Bieruń - Przewóz osób - Wynajem taksówek

TAXI 30 Bieruń to firma przewozowa, dla której najważniejszy jest klient. NZdajemy sobie sprawę z tego, że korzystając z profesjonalnych usług korporacji taksówkarskiej, liczą Państwo przede wszystkim na fachowość i podróż w odpowiednich warunkach. My to wszystko gwarantujemy.

Oferujemy usługi przewozowe m.in. na terenie miasta Bieruń a również w okolicach tego miasta. By skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce jak najszybciej. Dodatkowo proponujemy również opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną porę. Dopasowujemy się do potrzeb klienta.

Naszym konsumentom proponujemy użyteczną i prędką podróż taryfami o standardzie klasycznym bądź ekonomicznym. Wszelkie samochody, którymi jeździmy są utrzymane w wspaniałym stanie technicznym. Gwarantujemy również, że kierowcy z nami współpracujący mają wszelkie niezbędne do przewozu osób licencje. Dbamy również o komfort naszych robotników, albowiem wiemy, że tylko wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak oraz większych dystansach.

Oferujemy stworzonym przez nas kontrahentom korzystanie z profesjonalnych usług taksówkarskich w konkurencyjnych, dobrych cenach. Na domiar tego gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie jedynie za pomocą gotówki, jakkolwiek również kartą płatniczą. W ten sposób chcemy wyjść vis-a-vis Państwa potrzebom.

Przedsiębiorstwo TAXI Bieruń 30 oferuje swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z detalami opisującej nas propozycji i do kontaktu w wypadku wystąpienia dowolnych niepewności.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.