TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

Tanie TAXI osobowe Gardawice - Przewóz osób - Wynajem taksówek

TAXI 30 Gardawice to przedsiębiorstwo, w którym w największym stopniu znaczący jest klient. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę oraz zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że decydując się na skorzystanie z profesjonalnych usług firmy przewozowej, oczekują Państwo pomiędzy innymi na fachową obsługę oraz transport w praktycznych warunkach. My to wszystko zapewniamy!

Nasze przedsiębiorstwo zaświadcza usługi na m.in. na terenie miasta Gardawice a również w okolicach tego miasta. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce jak najszybciej. Co więcej oferujemy również opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną porę.

Naszym klientom oferujemy przydatną i prędką podróż taryfami o standardzie klasycznym bądź też ekonomicznym. Wszelkie taksówki, jakimi dysponujemy są utrzymane w unikalnej czystości. Zapewniamy także, że kierowcy z nami kooperujący posiadają wszelkie niebezużyteczne do przewozu osób licencje. Dbamy także o komfort naszych pracobiorców, albowiem wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak oraz pokaźniejszych dystansach. Oferujemy naszym klientom korzystanie z profesjonalnych usług taksówkarskich w konkurencyjnych, niskich cenach. Poza tym gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, ale także kartą płatniczą. W ten sposób chcemy wyjść vis-a-vis Państwa potrzebom.

Firma TAXI 30 Gardawice oferuje swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszej klarownej propozycji i do kontaktu w wypadku wystąpienia jakichkolwiek niejasności.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.