TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

Tanie TAXI osobowe Gostyń - Przewóz osób - Wynajem taksówek

TAXI 30 Gostyń to firma, w której najważniejszy jest klient. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę oraz zadowolenie. Wiemy, że decydując się na skorzystanie z usług firmy przewozowej, wyczekują Państwo pomiędzy innymi na fachową obsługę oraz transport w praktycznych warunkach. My to wszystko zapewniamy! Nasze przedsiębiorstwo zaświadcza usługi na m.in. na terenie miasta Gostyń a także w okolicach tego miasta. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Dołożymy wszelkich starań, by przybyć pod wskazany adres jak najprędzej. Na domiar tego proponujemy również możliwość zamówienia taksówki pod wskazany adres na konkretną godzinę.

Naszym konsumentom proponujemy przydatną oraz szybką podróż taryfami o standardzie klasycznym bądź ekonomicznym. Wszelkie taksówki, jakimi dysponujemy są utrzymane w szczególnej czystości. Zapewniamy również, że kierowcy z nami kooperujący posiadają wszelkie wymagane do przewozu osób licencje. Dbamy też o komfort naszych pracobiorców, albowiem wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zapewni Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy zarówno na mniejszych, jak i większych dystansach. Oferujemy Państwu skorzystanie z usług przewozowych w wybitnie małych, atrakcyjnych cenach.

Dodatkowo zapewniamy możliwość opłaty za nasze usługi nie jedynie za pomocą gotówki, ale też kartą płatniczą. W taki sposób chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Stworzona przez nas firma Taxi 30 Gostyń, proponuje swoje usługi biznesmenom oraz klientom prywatnym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej klarownej oferty oraz do kontaktu w razie pojawienia się dowolnych pytań.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.