TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

Tanie TAXI osobowe Łaziska Górne - Przewóz osób - Wynajem taksówek

TAXI 30 Łaziska Górne to przedsiębiorstwo, w którym w największym stopniu znaczący jest kontrahent. Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Zadzwoń i przekonaj się.

Nasza idealna firma funkcjonuje na obszarze miasta Łaziska Górne i okolic tego miasta. Żeby skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce jak najszybciej. Na domiar tego proponujemy także opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną porę.

Naszym konsumentom proponujemy przydatną oraz prędką podróż taryfami o standardzie klasycznym lub ewentualnie ekonomicznym. Wszystkie samochody, którymi jeździmy są utrzymane w doskonalym stanie technicznym. Zapewniamy także, że kierowcy z nami współpracujący mają wszystkie niezbędne do przewozu osób licencje. Dbamy również o komfort naszych pracowników, bo wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zapewni Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak i pokaźniejszych dystansach.

Oferujemy stworzonym przez nas kontrahentom korzystanie z usług taksówkarskich w konkurencyjnych, niskich cenach. Ponadto gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, niemniej jednak także kartą płatniczą. W ten sposób pragniemy wyjść vis-a-vis Państwa potrzebom.

Firma TAXI 30 Łaziska Górne oferuje własne usługi zarówno jednostkom prywatnym, jak oraz firmom.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.