TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

O NASZEJ FIRMIE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TAXI 30. Jesteśmy profesjonalistami, którzy usługi transportu osób świadczą na podstawie posiadanych licencji. Gwarantujemy Państwu, że decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskacie możliwość wygodnego i szybkiego podróżowania w bardzo dobrych warunkach.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

nasi kierowcy są profesjonalistami i zostali przeszkoleni w zakresie zachowania w różnych sytuacjach;
dbamy o komfort i odpoczynek naszych kierowców, dzięki czemu podróż naszymi taksówkami jest bezpieczna;
umożliwiamy Państwu zamówienie taksówki na określoną godzinę w określonym miejscu;
dysponujemy wygodnymi samochodami;
jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę;
świadczymy usługi osobom prywatnym oraz firmom;
oferujemy profesjonalną i miłą obsługę.

Jeśli więc znajdują się Państwo w okolicach następujących miast: Mikołów, Katowice, Gliwice, Halemba, Pszczyna, Kobiór, Zgoń, Bujaków, Bieruń, Suszec, Łaziska Górne, Łaziska Dolne, Łaziska Średnie, Przyszowice, Czerwionka-Leszczyny, Bujaków, Orzesze, Wyry, Gostyń, Gardawice i potrzebują Państwo wygodnego transportu (TAXI) w określone miejsce, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wystarczy zadzwonić pod wskazany na stronie internetowej numer, by zamówić odpowiadający Państwa potrzebom samochód.

Z nami zawsze i wszędzie dojadą Państwo szybko, wygodnie i bezpiecznie!

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.