TAXI MIKOŁÓW TEL. 607 - 115 - 639

NASZA OFERTA

Firma TAXI 30 powstała z myślą o tych wszystkich, którzy od firm taksówkarskich oczekują jak najwyższego standardu usług. Jesteśmy firmą prywatną, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niezwykły komfort podróżowania. Nasze samochody obsługiwane są przez doświadczonych, godnych zaufania kierowców. Posiadają oni wszelkie uprawnienia oraz zostali przeszkoleni do tego, jak zachować się w różnych sytuacjach.

Szczególną uwagę przykładamy do tego, by zapewnić komfort kierowcom naszych taksówek oraz dbamy o to, by mieli możliwość odpoczynku przez odpowiednią ilość czasu. Dzięki temu wybierając usługi naszej firmy mogą Państwo liczyć na naprawdę bardzo wygodną i przede wszystkim bezpieczną podróż.

Nasza firma świadczy usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Proponujemy Państwu podróż w wygodnych taksówkach o podwyższonym standardzie. Zajmujemy się jedynie przewozem osób, proponując transport z wybranego miejsca. Istnieje możliwość zamówienia taksówki na wybraną przez naszego klienta porę.

Korzystając z naszych usług, wybierają Państwo przede wszystkim:

profesjonalną obsługę;
terminowość i niezawodność;
bezpieczną podróż w wygodnych warunkach;
pomoc doświadczonych kierowców.


Nasze usługi świadczymy w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/h

607 115 639

Firma TAXI 30 proponuje Państwu najwyższej jakości usługi taksówkarskie. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Państwu bezpiecznej i wygodnej podróży, niezależnie od dystansu oraz pory dnia lub nocy. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili.