TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Tanie TAXI osobowe Łaziska Górne - Przewóz osób - Wynajem taksówek


TAXI 30 to przedsiębiorstwo, w którym w największym stopniu znaczący jest kontrahent. Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Zdajemy sobie kwestię z tego, że korzystając z profesjonalnych usług firmy taksówkarskiej, liczą Państwo przede wszystkim na fachowość oraz podróż w odpowiednich warunkach. My to wszystko gwarantujemy!

Nasza idealna firma funkcjonuje na obszarze miasta Łaziska Górne i okolic tego miasta. Żeby skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce jak najszybciej. Na domiar tego proponujemy także opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną porę. 

Naszym konsumentom proponujemy przydatną oraz prędką podróż taryfami o standardzie klasycznym lub ewentualnie ekonomicznym. Wszystkie samochody, którymi jeździmy są utrzymane w porywającym stanie technicznym. Zapewniamy także, że kierowcy z nami współpracujący mają wszystkie niezbędne do przewozu osób licencje. Dbamy również o komfort naszych pracowników, bo wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zapewni Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak i pokaźniejszych dystansach.

Oferujemy stworzonym przez nas kontrahentom korzystanie z usług taksówkarskich w konkurencyjnych, niskich cenach. Ponadto gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, niemniej jednak także kartą płatniczą. W ten sposób pragniemy wyjść vis-a-vis Państwa potrzebom.

Firma TAXI 30 oferuje własne usługi zarówno jednostkom prywatnym, jak oraz firmom. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami należącej do nas oferty oraz do kontaktu w razie pojawienia się dowolnych pytań.