TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Tanie TAXI osobowe Gostyń - Przewóz osób - Wynajem taksówek


TAXI 30 to firma, w której najważniejszy jest klient. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę oraz zadowolenie. Wiemy, że decydując się na skorzystanie z usług firmy przewozowej, wyczekują Państwo pomiędzy innymi na fachową obsługę oraz transport w praktycznych warunkach. My to wszystko zapewniamy! Nasze przedsiębiorstwo zaświadcza usługi na m.in. na terenie miasta Gostyń a także w okolicach tego miasta. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Dołożymy wszelkich starań, by przybyć pod wskazany adres jak najprędzej. Na domiar tego proponujemy również możliwość zamówienia taksówki pod wskazany adres na konkretną godzinę. 

Naszym konsumentom proponujemy przydatną oraz szybką podróż taryfami o standardzie klasycznym bądź ekonomicznym. Wszelkie taksówki, jakimi dysponujemy są utrzymane w szczególnej czystości. Zapewniamy również, że kierowcy z nami kooperujący posiadają wszelkie wymagane do przewozu osób licencje. Dbamy też o komfort naszych pracobiorców, albowiem wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zapewni Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy zarówno na mniejszych, jak i większych dystansach. Oferujemy Państwu skorzystanie z usług przewozowych w wybitnie małych, atrakcyjnych cenach. 

Dodatkowo zapewniamy możliwość opłaty za nasze usługi nie jedynie za pomocą gotówki, ale też kartą płatniczą. W taki sposób chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom. 

Stworzona przez nas firma proponuje swoje usługi biznesmenom oraz klientom prywatnym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej klarownej oferty oraz do kontaktu w razie pojawienia się dowolnych pytań.