TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Oferta


Firma TAXI 30 powstała z myślą o tych wszystkich, którzy od firm taksówkarskich oczekują jak najwyższego standardu usług. Jesteśmy firmą prywatną, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niezwykły komfort podróżowania. Nasze samochody obsługiwane są przez doświadczonych, godnych zaufania kierowców. Posiadają oni wszelkie uprawnienia oraz zostali przeszkoleni do tego, jak zachować się w różnych sytuacjach. 

Szczególną uwagę przykładamy do tego, by zapewnić komfort kierowcom naszych taksówek oraz dbamy o to, by mieli możliwość odpoczynku przez odpowiednią ilość czasu. Dzięki temu wybierając usługi naszej firmy mogą Państwo liczyć na naprawdę bardzo wygodną i przede wszystkim bezpieczną podróż.

Nasza firma świadczy usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Proponujemy Państwu podróż w wygodnych taksówkach o podwyższonym standardzie. Zajmujemy się jedynie przewozem osób, proponując transport z wybranego miejsca. Istnieje możliwość zamówienia taksówki na wybraną przez naszego klienta porę.

Korzystając z naszych usług, wybierają Państwo przede wszystkim:

  • profesjonalną obsługę;
  • terminowość i niezawodność;
  • bezpieczną podróż w wygodnych warunkach;
  • pomoc doświadczonych kierowców.

Nasze usługi świadczymy w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.