TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Tanie TAXI osobowe Gardawice - Przewóz osób - Wynajem taksówek


TAXI 30 to przedsiębiorstwo, w którym w największym stopniu znaczący jest klient. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę oraz zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że decydując się na skorzystanie z profesjonalnych usług firmy przewozowej, oczekują Państwo pomiędzy innymi na fachową obsługę oraz transport w praktycznych warunkach. My to wszystko zapewniamy!

Nasze przedsiębiorstwo zaświadcza usługi na m.in. na terenie miasta Gardawice a również w okolicach tego miasta. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce jak najszybciej. Co więcej oferujemy również opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną porę.

Naszym klientom oferujemy przydatną i prędką podróż taryfami o standardzie klasycznym bądź też ekonomicznym. Wszelkie taksówki, jakimi dysponujemy są utrzymane w unikalnej czystości. Zapewniamy także, że kierowcy z nami kooperujący posiadają wszelkie niebezużyteczne do przewozu osób licencje. Dbamy także o komfort naszych pracobiorców, albowiem wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak oraz pokaźniejszych dystansach. Oferujemy naszym klientom korzystanie z profesjonalnych usług taksówkarskich w konkurencyjnych, niskich cenach. Poza tym gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, ale także kartą płatniczą. W ten sposób chcemy wyjść vis-a-vis Państwa potrzebom.

Firma TAXI 30 oferuje swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszej klarownej propozycji i do kontaktu w wypadku wystąpienia jakichkolwiek niejasności.