TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Tanie TAXI osobowe Katowice - Przewóz osób - Wynajem taksówek


TAXI 30 to przedsiębiorstwo, w jakim najbardziej istotny jest kontrahent. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę oraz zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że decydując się na skorzystanie z usług firmy przewozowej, wyczekują Państwo między innymi na kompetentną obsługę i transport w komfortowych warunkach. My to wszystko gwarantujemy!  Stworzona przez nas firma działa m.in. w okolicach miasta Katowice

By skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce jak najszybciej. Na domiar tego oferujemy też możliwość zamówienia taksówki pod wskazany adres na konkretną godzinę. Wszystkie samochody, jakimi jeździmy są utrzymane w idealnym stanie technicznym. Gwarantujemy również, że kierowcy z nami współpracujący posiadają wszelkie wymagane do przewozu osób licencje. Dbamy też o komfort naszych pracowników, bowiem wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak i większych dystansach. 

Oferujemy Państwu skorzystanie z usług przewozowych w wybitnie małych, interesujących cenach. Prócz tego zapewniamy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, jednakowoż też kartą płatniczą. W taki sposób pragniemy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Przedsiębiorstwo TAXI 30 dedykuje swoje usługi zarówno jednostkom prywatnym, jak i firmom. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami należącej do nas oferty oraz do kontaktu w razie pojawienia się dowolnych pytań.