TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Tanie TAXI osobowe Łaziska Średnie - Przewóz osób - Wynajem taksówek


Firma TAXI 30 to firma przewozowa, w której najistotniejszy jest konsument. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę oraz zadowolenie. Wiemy, że decydując się na skorzystanie z profesjonalnych usług firmy przewozowej, wyczekują Państwo między innymi na profesjonalną obsługę i transport w praktycznych warunkach. My to wszystko gwarantujemy!

Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi na m.in. na terenie miasta Łaziska Średnie a także w okolicach tego miasta. Żeby skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Dołożymy wszystkich starań, by przybyć pod wskazany adres jak najszybciej. Dodatkowo oferujemy również możliwość zamówienia taksówki pod wskazany adres na konkretną godzinę.

Naszym konsumentom oferujemy przydatną oraz prędką podróż taryfami o standardzie klasycznym lub ekonomicznym. Wszelkie samochody, jakimi jeździmy są utrzymane w kapitalnym stanie technicznym. Zapewniamy również, że kierowcy z nami współpracujący posiadają wszystkie niebezużyteczne do przewozu osób licencje. Troszczymy się również o komfort naszych pracobiorców, bo wiemy, że tylko wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy zarówno na mniejszych, jak i pokaźniejszych dystansach.

Oferujemy naszym kontrahentom korzystanie z profesjonalnych usług taksówkarskich w konkurencyjnych, niskich cenach. Poza tym zapewniamy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, niemniej jednak także kartą płatniczą. W taki sposób pragniemy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nasza idealna firma oferuje swoje usługi przedsiębiorcom i kontrahentom prywatnym. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszej profesjonalnej propozycji i do kontaktu w wypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości.