TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Tanie TAXI osobowe Mikołów - Przewóz osób - Wynajem taksówek


TAXI 30 to firma przewozowa, w której najistotniejszy jest konsument. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę i zadowolenie. Wiemy, że decydując się na skorzystanie z usług firmy przewozowej, oczekują Państwo między innymi na profesjonalną obsługę i transport w wygodnych warunkach. My to wszystko gwarantujemy! 

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie Mikołowa a także w promieniu 20 km od tej położonej na Górnym Śląsku miejscowości. By skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić. Dołożymy wszystkich starań, by przybyć pod wskazany adres jak najprędzej. Poza tym proponujemy również możliwość zamówienia taksówki pod wskazany adres na konkretną godzinę. 

Naszym konsumentom oferujemy użyteczną oraz prędką podróż taryfami o standardzie klasycznym bądź ekonomicznym. Wszystkie samochody, jakimi jeździmy są utrzymane w idealnym stanie technicznym. Gwarantujemy również, że kierowcy z nami współpracujący mają wszelkie potrzebne do przewozu osób licencje. Dbamy również o komfort naszych pracobiorców, ponieważ wiemy, że jedynie wypoczęty kierowca zapewni Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy zarówno na mniejszych, jak i większych dystansach. 

Proponujemy naszym konsumentom korzystanie z profesjonalnych usług taksówkarskich w konkurencyjnych, małych cenach. Do tego gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, jakkolwiek również kartą płatniczą. W ten sposób pragniemy wyjść vis-a-vis Państwa potrzebom. Przedsiębiorstwo TAXI 30 Mikołów zaświadcza swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak oraz firmom. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami opisującej nas propozycji oraz do kontaktu w wypadku wystąpienia dowolnych niepewności.