TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Tanie TAXI osobowe Kobiór - Przewóz osób - Wynajem taksówek


TAXI 30 to przedsiębiorstwo, w którym w największym stopniu znaczący jest konsument. Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa komfort oraz bezpieczeństwo. Zdajemy sobie kwestię z tego, że korzystając z profesjonalnych usług firmy taksówkarskiej, liczą Państwo przede wszystkim na profesjonalizm oraz podróż w trafnych warunkach. My to wszystko gwarantujemy!

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo dedykuje usługi na m.in. na terenie miasta Kobiór a także w okolicach tego miasta. By skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Dołożymy wszelkich starań, by przybyć pod wskazany adres jak najprędzej. Na dodatek oferujemy także opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną porę.

Naszym kontrahentom proponujemy praktyczną oraz prędką podróż taksówkami o standardzie klasycznym lub ekonomicznym. Wszystkie samochody, którymi jeździmy są utrzymane w idealnym stanie technicznym. Zapewniamy także, że kierowcy z nami współpracujący posiadają wszelkie wymagane do przewozu osób licencje. Dbamy także o komfort naszych pracobiorców, bo wiemy, że tylko wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy zarówno na mniejszych, jak oraz pokaźniejszych dystansach. Oferujemy stworzonym przez nas kontrahentom korzystanie z usług taksówkarskich w konkurencyjnych, niskich cenach. Poza tym zapewniamy możliwość opłaty za nasze usługi nie jedynie za pomocą gotówki, lecz także kartą płatniczą. W ten sposób chcemy wyjść naprzeciwko Państwa potrzebom.

Firma TAXI 30 świadczy własne usługi również osobom prywatnym, jak i firmom. Zachęcamy do zaznajomienia się ze detalami naszej idealnej oferty oraz do kontaktu w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań.