TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Tanie TAXI osobowe Bieruń - Przewóz osób - Wynajem taksówek


TAXI 30 to przedsiębiorstwo, w którym w największym stopniu ważny jest konsument. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę i zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że korzystając z profesjonalnych usług korporacji taksówkarskiej, liczą Państwo przede wszystkim na fachowość i podróż w odpowiednich warunkach. My to wszystko zapewniamy! 

Nasze przedsiębiorstwo oferuje usługi na m.in. na terenie miasta Bieruń a również w okolicach tego miasta. By skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce jak najszybciej. Dodatkowo proponujemy również opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną porę. 

Naszym konsumentom proponujemy użyteczną i prędką podróż taryfami o standardzie klasycznym bądź ekonomicznym. Wszelkie samochody, którymi jeździmy są utrzymane w wspaniałym stanie technicznym. Gwarantujemy również, że kierowcy z nami współpracujący mają wszelkie niezbędne do przewozu osób licencje. Dbamy również o komfort naszych robotników, albowiem wiemy, że tylko wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak oraz większych dystansach.

Oferujemy stworzonym przez nas kontrahentom korzystanie z profesjonalnych usług taksówkarskich w konkurencyjnych, niskich cenach. Na domiar tego gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie jedynie za pomocą gotówki, jakkolwiek również kartą płatniczą. W ten sposób chcemy wyjść vis-a-vis Państwa potrzebom.

Przedsiębiorstwo TAXI 30 oferuje swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z detalami opisującej nas propozycji i do kontaktu w wypadku wystąpienia dowolnych niepewności.