TAXI MIKOŁÓW

TAXI KONTAKT 607 115 639


Taxi dla osób prywatnych
Kontakt 607 115 639

Taxi dla firm
Kontakt 607 115 639

Wyższy standard podróżowania
Kontakt 607 115 639

Tanie TAXI osobowe Gliwice - Przewóz osób - Wynajem taksówek


TAXI 30 to firma, w której najważniejszy jest kontrahent. Na najważniejszym miejscu stawiamy Państwa wygodę oraz zadowolenie. Zdajemy sobie kwestię z tego, że korzystając z usług firmy taksówkarskiej, liczą Państwo przede wszystkim na fachowość i podróż w dobrych warunkach. My to wszystko zapewniamy! Nasze przedsiębiorstwo zaświadcza usługi na m.in. na terenie miasta Gliwice i okolic. 

Żeby skorzystać z naszych usług wystarczy zatelefonować. Postaramy się przybyć we wskazane miejsce jak najszybciej. Ponadto proponujemy również opcję podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce na wskazaną porę. 

Naszym kontrahentom oferujemy wygodną oraz szybką podróż taryfami o standardzie klasycznym czy też ekonomicznym. Wszystkie taksówki, jakimi dysponujemy są utrzymane w unikalnej czystości. Zapewniamy też, że kierowcy z nami kooperujący mają wszelkie wymagane do przewozu osób licencje. Troszczymy się także o komfort naszych pracowników, albowiem wiemy, że tylko wypoczęty kierowca zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy również na mniejszych, jak oraz pokaźniejszych dystansach. 

Proponujemy Państwu skorzystanie z usług przewozowych w wybitnie niskich, interesujących cenach. W dodatku gwarantujemy możliwość opłaty za nasze usługi nie tylko za pomocą gotówki, jakkolwiek także kartą płatniczą. W taki sposób chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom. 

Firma TAXI 30 świadczy swoje usługi zarówno jednostkom prywatnym, jak i firmom. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszej profesjonalnej propozycji i do kontaktu w wypadku wystąpienia dowolnych wątpliwości.